Sausais dezodorants satur tējas koka ēterisko eļļu, kas neļauj uz ādas vairoties baktērijām, kuras saskarē ar sviedriem izraisa nepatīkamu aromātu.

Sviedri paši par sevi ir bez aromāta. Dezodoranta sastāvā esošā citronzāles ēteriskā eļļa ļauj saglabāt svaiguma sajūtu. Dezodorants atbrīvo no specifiskā sviedru aromāta, tajā pat laikā ļaujot noritēt ķermeņa dabīgajam svīšanas procesam. Savukārt antiperspiranti, kas ir pārsvarā pieejami pircējiem, jau savā nosaukumā ietver norādi, ka tie ir produkti, kas nobloķē svīšanu. Sviedru dziedzeri veic ķermeņa termoregulāciju, kuras dabīgā norise tiek traucēta antiperspirantu lietošanas dēļ. Padušu zona ir relatīvi neliela, un ķermenis izmanto pārējo ādas laukumu, lai veiktu termoregulāciju. Šis bija viens no mūsu pašiem pirmajiem produktiem, un vēl joprojām pats pirktākais.

Brīdinam, Tu nekad vairs negribēsi kaitēt sev un lietot ķīmiskos dezodorantus!

Dezodorantam ir abiem dzimumiem piemērots aromāts. Ja velkot pieguļošāku apģērbu sanāk nosmērēt to, tad patīrot ar dvieli vai citu drāniņu, dezodorants viegli nobirst nost.

Lietošana: nelielu daudzumu iesmērē tīrās padusēs, ja rodas nepieciešamība, dienas laikā lieto atkārtoti. Noskalo pirkstu galiņus. Nerīvēt un stipri neberzēt, uzmanīties ar lietošanu tikko pēc skušanas vai epilēšanas.

Uzglabāšana: tumšā, vēsā vietā, cieši aizvērtu.

Brīdinājums: nelietot iekšķīgi.

Lūdzam konsultēties ar savu ģimenes ārstu vai izvērtēt individuālu nepanesību 

uz ēteriskām eļļām un sodu, jo sastāvdaļas ir ļoti spēcīgas.

INCI: Sodium Bicarbonate (pārtikas soda), Solanum Tuberosum Starch (kartupeļu ciete), Cocos nucifera oil  (koksriekstu eļļa); Melaleuca alternifolia (tējas koka ēteriskā eļļa); Cymbopogon citratus (citronzāles ēteriskā eļļa). 

115 gr

Rakstīt atsauksmi

    Slikti           Labi

Dezodorants - citronzāle

  • Preces kods: Dezodorants - citronzāle
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • 8.49€