Ar īpaši sievišķīgu aromātu, ej un apbur visu pasauli! Ilang - ilang mazie dzeltenie ziediņi, liks tev justies apburošai un valdzinošai. Iespējams sajutīsi īpašu vīriešu labvēlību un uzmanību.

Sausais dezodorants satur tējas koka ēterisko eļļu, kas neļauj uz ādas vairoties baktērijām, kuras saskarē ar sviedriem izraisa nepatīkamu aromātu.

Sviedri paši par sevi ir bez aromāta. Dezodoranta sastāvā esošā citronzāles ēteriskā eļļa ļauj saglabāt svaiguma sajūtu.

Dezodorants atbrīvo no specifiskā sviedru aromāta, tajā pat laikā ļaujot noritēt ķermeņa dabīgajam svīšanas procesam.

Savukārt antiperspiranti, kas ir pārsvarā pieejami pircējiem, jau savā nosaukumā ietver norādi, ka tie ir produkti, kas nobloķē svīšanu.

Sviedru dziedzeri veic ķermeņa termoregulāciju, kuras dabīgā norise tiek traucēta antiperspirantu lietošanas dēļ. Padušu zona ir relatīvi neliela, un ķermenis izmanto pārējo ādas laukumu, lai veiktu termoregulāciju.

Ja visu ķermeni noklātu ar antiperspirantu, notiktu pārkaršana, kuras iznākums var būt nāvējošs.

Parasto antiperspirantu-dezodorantu galvenā aktīvā viela ir alumīnija hlorhidrāts, kas bloķē sviedru dziedzerus. Pastāv hipotēze, ka šī viela palielina Alcheimera slimības, krūts vēža un alerģisko reakciju risku

Brīdinam, Tu nekad vairs negribēsi kaitēt sev un lietot ķīmiskos dezodorantus!

Ja velkot pieguļošāku apģērbu sanāk nosmērēt to, tad patīrot ar dvieli vai citu drāniņu, dezodorants viegli nobirst nost.


Lietošana: nelielu daudzumu iesmērē tīrās padusēs, ja rodas nepieciešamība, dienas laikā lieto atkārtoti. Noskalo pirkstu galiņus. Nerīvēt un stipri neberzēt, uzmanīties ar lietošanu tikko pēc skušanas vai epilēšanas.

Uzglabāšana: tumšā, vēsā vietā, cieši aizvērtu.

Brīdinājums: nelietot iekšķīgi.

Lūdzam konsultēties ar savu ģimenes ārstu vai izvērtēt individuālu nepanesību uz ēteriskām eļļām un sodu, jo sastāvdaļas ir ļoti spēcīgas.

INCI/Sastāvs: Sodium Bicarbonate (pārtikas soda), Solanum Tuberosum Starch (kartupeļu ciete), Cocos nucifera oil (koksriekstu eļļa); Melaleuca alternifolia (tējas koka ēteriskā eļļa); Cymbopogon citratus (citronzāles ēteriskā eļļa); Canaga odorata (Ilang-ilang ēteriskā eļļa).

115 gr

Rakstīt atsauksmi

    Slikti           Labi

Dezodorants - Ilang - Ilang

  • Preces kods: Dezodorants - Ilang - Ilang
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • 8.49€


Tev varētu patikt:

Jutekliskā ilang-ilang ķermeņa eļļa

Jutekliskā ilang-ilang ķermeņa eļļa

Gribas kaut ko kas līdzinātos saulei, tik pat zeltainu, sasildošu, gar..

8.23€